Spotkanie FKP i RKP w Brain Damage Gallery 04.11.2015 – zaproszenie

 //  Projekt: Sprawy organizacyjne

Będzie to pierwsze spotkanie gościnne, w miejscu innym niż Ratusz. W programie prezentacja projektu Lubelska Agora Modernizmu Izy Pastuszko, skierowanego do lubelskiego środowiska kultury przestrzeni.

Iza Pastuszko jest znawczynią późnego modernizmu, doktorantką na Wydziale Nauk Humanistycznych UMCS i autorką książki Architektura dzielnicy uniwersyteckiej w Lublinie. Projekt Lubelska Agora Modernizmu Izy Pastuszko dotyczy promocji lubelskiego powojennego dziedzictwa modernistycznego. Jest to wdrożenie jej badań doktorskich. Oczywiście chcemy też rozmawiać o bieżących problemach i potrzebach oraz możliwych do podjęcia inicjatywach.

Spotkanie odbędzie się 4 listopada 2015, we środę o godz. 17:00 w Brain Damage Gallery (link na FB) – ul. Królewska 13:

P1210711 (1024x768)

Brain Damage Gallery to jedyna w Polsce i jedna z niewielu na świecie galeria poświęcona graffiti writingowi i różnym formom jego ewolucji. Zajmuje się nią Cezary Hunkiewicz, animator nie tylko lubelskiej sceny graffiti i sztuki publicznej. Przy okazji możliwość obejrzenia wystawy „Papiery” Kamila Kuzko.

Będzie to pierwsze spotkanie w nowej formule polegającej na spotykaniu się w różnych ciekawych i dziwnych miejscach. Jeśli ktoś ma pomysły czy propozycje na kolejne, prosimy zgłaszać.

 

Marcin Skrzypek